شرکت ایده پردازان مکعب

خانه هوشمند

post image

خانه هوشمند مکعب از سال 1389 به صورت رسمی فعالیت خود را در گرگان و استان گلستان در زمینه مشاوره، اجرا و آموزش هوشمندسازی ساختمان (BMS) آغاز نموده است. هم اکنون با بیش از 6سال تجربه نماینده رسمی شرکت های Zipato اسپانیا و Fibaro در زمینه هوشمندسازی خانه و ساختمان توسط پروتکل Zwave در ایران می باشد. این شرکت با برگزاری بیش از 18 دوره کلاس آموزش هوشمندسازی ساختمان نقش موثری در شناساندن این صنعت به متخصصین استان داشته است .
هرکسی سبکی برای زندگی دارد، ما به شما این سبک را پیشنهاد می کنیم. کافیست از مشاوره های رایگان ما بهره مند شوید.

مزایای خانه هوشمند

روشنایی و نورپردازی

یکی از مهمترین مسائل که تاثیر زیادی در فضای خانه می گذارد، نورپردازی است. سیستم خانه هوشمند ضمن کمک به صرفه جویی در مصرف انرژی، شما را در کنترل بهتر و آسان تر سیستم روشنایی خانه‌تان یاری می نماید . بسته به ابعاد منزلتان، تعداد کلیدهای روشنایی موجود متفاوت است. شما می توانید در زمان ورود مهمان تنها با فشردن یک کلید لوستر های پذیرایی را روشن کرده یا در هنگام خواب تمام چراغ ها را کنترل کنید تا چراغی روشن نمانده باشد. تمام این سناریو ها و سناریو های مشابه تنها با فشردن یک کلید از روی گوشی موبایتان امکان پذیر است.

سیستم صوتی و تصويري هوشمند

يكي ديگر از مزایای خانه هوشمند کنترل سيستم هاي صوتي و تصويري و تجهيزات تكميل كننده آن هاست. شما می توانید با استفاده از سيستم صوتي هوشمند، موسیقی های مختلفی را در نقاط مختلف ساختمان با کیفیت بالا پخش کنید و یا تصوير و صداي سيستم صوتي و تصويري اصلي خود را بر روي ساير سیستم های صوتی و تصویری خود داشته باشید.
مهمترین نکته در سیستم هوشمند، حذف تمام ریموت کنترل هایی است که هم اکنون در خانه شما موجود می باشد.

تاسیسات هوشمند

تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی، پرده ها و تمامی تاسیسات ساختمان هوشمند شما، به طور اتوماتیک و هوشمند و با توجه به تغییرات محیطی و همچنین اعلان های هواشناسی تحت کنترل سیستم هوشمند و شما هستند! با سیستم خانه هوشمند شما می توانید از جزئیات عملکرد و یا خرابی هر یک از سیستم های موجود در موتورخانه مطلع شوید،شرایط محیطی را به صورت دستی و از روی نرم افزار و یا با اعمال سناریو های از پیش تعریف شده تنظیم کنید.

امنیت هوشمند

دیگر نگران امنیت خانه خود نباشید! سیستم ایمنی خانه هوشمند در صورت وقوع هرگونه هشدار، خطر سرقت، ریسک وقوع حریق، نشت آب و غیره شما را مطلع می کند. این سیستم برای شما امکاناتی از قبیل مشاهده دوربین های امنیتی بر روی تلویزیون و صفحات لمسی، استفاده از سنسورهای حرکتی بی سیم و تعریف سناریوهای دلخواه هنگام تشخیص حرکت توسط سنسور، استفاده از سنسورهای دود بی سیم و تعریف سناریوهای دلخواه در هنگام تشخیص دود توسط سنسور فراهم می کند.

برنامه ریزی و زمانبندی

تمام اتفاقات و رخدادها در خانه هوشمند شما برنامه ریزی شده است! برنامه ریزی آبیاری گیاهان، برنامه ریزی بازگشت شما به خانه، برنامه ریزی مسافرت و تعطیلات، برنامه صبحگاهی و برنامه خواب، همه و همه در خانه هوشمند شما برنامه ریزی شده است. همه چیز سرجای خود قرار دارد!!